Гаряча телефонна лінія:
(044) 288 21 98
замовити дзвінок

Про компанію | Наші нагороди | Наша команда

 

Вулах Михайло Миколайовичзасновник і директор Центру «Пенсіон». Закінчив школу з золотою медаллю, здобув 2 вищих освіти – юридичну та економічну. Завжди  ставиться до людей похилого віку з повагою і розумінням. Саме тому у 2007 році разом із командою однодумців Михайло Миколайович побудував злагоджений механізм допомоги пенсіонерам – Центр «Пенсіон». Головна місія Центру – змінити несправедливі реалії, коли люди похилого віку, пропрацювавши все життя на благо країни, не мають можливості достойно жити на пенсії.

За роки існування компанія постійно змінюється на краще, стає ближчою до людей, враховує побажання тих, хто тільки думає підписувати договір. Це досягається здебільшого дякуючи тому, що пан Михайло постійно на зв`язку з пенсіонерами. Його номер телефону є у всіх, хто коли-небудь приходив до Центру. Директор не ховається за спинами заступників і секретарів – особисто проводить зустрічі з людьми похилого віку, може годинами розмовляти з ними, вислуховує їх і намагається допомогти. 

Михайло Миколайович також постійно дбає про розвиток співробітників Центру. Про себе каже: «Я – мотиватор». Йому цікаво спостерігати за тим, як люди змінюються на краще, поліпшуючи таким чином своє життя.
 

Шундрик Тетяна Петрівнаконсультант, за фахом бухгалтер-економіст. У своїй роботі вважає надважливим допомогти пенсіонерові прийняти рішення, яке дасть йому можливість гідно жити, а не виживати. Тетяна Петрівна – золотий резерв «Пенсіону». Вона працює в нашій команді однодумців з дня заснування компанії. Дуже любить спілкуватися з людьми.  Їй подобається постійність, стабільність, упевненість – все це вона має, працюючи в «Пенсіоні». Пані Тетяні важливо, що в компанії все законно, відкрито, тут наші Підопічні пенсіонери в надійних руках і отримують всю необхідну їм допомогу.
 


 

 

Жемліханова Євгенія Миколаївна близько двох років працює консультантом  в «Пенсіоні». Закінчила інститут підприємництва, 12 років присвятила банківській сфері. Після переїзду до Києва через деякий час приєдналася до команди Центру «Пенсіон». Вона любить піклуватися про людей, тому і обрала нашу компанію. Адже «Пенсіон» реально надає допомогу людям похилого віку, які протягом всього життя тяжко працювали, а зараз держава кинула їх напризволяще.

 

 

 

 

Тимошенко Людмила Іванівна за фахом фінансовий аналітик. Шостий рік вона працює консультантом в нашому Центрі. Чуйна, вміє співчувати, тому із задоволенням спілкується з людьми похилого віку, надаючи їм допомогу. Разом з колегами намагається максимально вирішити проблеми наших Підопічних, щоб вони могли дозволити собі гідні умови життя.  

 


 

 

 

Коваленко Галина Михайлівнаконсультант Центру. Психолог за освітою, вона майже щодня стикається в роботі з людським нещастям. Адже в основному нам телефонують ті, хто потребує нагальної допомоги. Багато хто навіть не здогадується, як сильно злидарюють люди похилого віку. Наприклад, є такі, хто має лише дах над головою, а замість ліжка роками спить на метровій гірці макулатури, жебракує, щоб оплатити комунальні послуги і мати копійчину на їжу. Заради того, щоб змінити умови життя таких людей, пані Галина і працює у «Пенсіоні» вже сьомий рік поспіль. Чуйна, життєрадісна, з почуттям гумору, вона намагається подарувати надію та радість Підопічним і колегам. 
 

Шмигова Катерина Ігорівна – інженер-технолог за освітою. Дев’ять років пропрацювала в сфері обслуговування, з них три роки – у нашій команді «Пенсіону».  Їй подобається спілкуватися з людьми, тому і обрала посаду консультанта. Робота їй до душі, адже знає, як може допомогти людям похилого віку. Добросовісна, чуйна, щира,  співчутлива – такою описують Катерину Підопічні.

 

 

 

 

 

Волок Олена В'ячеславівна, еколог за освітою, чудово розуміє, чого потребують самотні люди похилого віку. Вона як досвідчений менеджер відділу обслуговування вміє зробити життя наших Підопічних кращим. Чуйна, добра, м'яка, скрупульозна в роботі. Чудово пам'ятає, як в перший її  робочий день в «Пенсіон» зателефонувала нужденна  жінка і попросила купити шматочок хліба. Це дуже розчулило Олену В’ячеславівну. Саме тому для неї так важливо, щоб усі наші Підопічні отримували якісні послуги. Доставка продуктів, прибирання квартири, оплата комунальних платежів – «Пенсіоном» все буде зроблено вчасно і якісно.  

 

 

 

Іванченко Ольга Ігорівна юрист компанії «Пенсіон». Магістр права, закінчила Київський національний торгово-економічний університет. Має 6-річний досвід роботи в юриспруденції. До дружньої команди «Пенсіон» приєдналася більше року тому. Із задоволенням  вирішує поставлені перед нею задачі, відповідальна, вимоглива, орієнтована на результат.

 

 

 


 

Биховцова Тетяна Володимирівнаадміністратор відділу розробки. Тетяна закінчила Університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю економіст. Свою трудову діяльність в «Пенсіоні» розпочала в 2007 році, з дня заснування компанії. Її зона відповідальності – це систематизація роботи всієї команди, автоматизація виробничих процесів. Тетяна дуже відповідально ставиться до кожної задачі, в своїй справі вона найкраща.