Гаряча телефонна лінія:
(044) 288 21 98
замовити дзвінок

Як пенсіонеру зберегти право власності на майно? Анонс

Анонс чергового випуску передачі від Центру "ПЕНСІОН"

 

 

Сьогодні поговоримо про те, яким чином пенсіонерам, найбільш незахищеному у нашій країні прошарку населення, зберегти право власності на майно, і при цьому розпочати отримувати з нього дивіденди без втрати.


Сьогоднішні реалії, нажаль, не є благополучними для людей похилого віку. Щороку статистика ошуканих шахраями пенсіонерів вражає цифрами, а кількість викритих злочинів і повернених помешкань навпаки, не може вразити. У пошуках легкої наживи шахраї входять у довіру до пенсіонерів, які найбільш часто є наївними, адже виросли і жили за часів Радянського Союзу, де «людина людині брат». Ставши «своїм», пенсіонеру обіцяють золоті гори, догляд та увагу в обмін на право успадкувати житло після його смерті. Знайома ситуація? Погодьтесь, нічого нового тут немає, і навіть у вашому під’їзді можна знайти самотню людину, яка хоч раз та отримувала подібну пропозицію.


Чи варто говорити, наскільки небезпечною є згода на такий «обмін» з мало відомою організацією, а тим паче з незнайомою людиною (чи то навіть з сусідом)? Ледь отримавши від пенсіонера бажаний підпис під документом, майбутній власник  у кращому випадку може просто зникнути і чекати, поки звільниться помешкання. У гіршому – вже нікому непотрібного пенсіонера спробують силоміць виселити з помешкання. Хоча і це, мабуть, не найгірший варіант… В основному, пенсіонеру підкладають зовсім інші документи на підпис, заповіт або дарчу, за якою шахраї миттєво виселяють пенсіонерів із власного помешкання.


І тут пенсіонер має обирати – або залишитись один-на-один з власними проблемами, але не ризикувати правом власності на житло. Або отримати таку необхідну допомогу, поставивши лише один підпис… І мова не йде про випадки допомоги від звичайних людей, адже на сьогодні існує хороша альтернатива усім небезпечним варіантам – підписання договору довічного утримання з перевіреною часом організацією, яка має понад тисячу пенсіонерів, яким  щомісяця справно допомагає вже понад 10 років.


Звичайно, щоб підписати договір довічного утримання, потрібно у всьому ретельно розібратися, адже існує безліч нюансів. Саме для цього до нашої програми завітали гості, а ведучий Михайло Вулах відповів на усі запитання, які стосуються теми права власності на майно. Дивіться програму "Життя на пенсії з центром "ПЕНСІОН" щовівторка об 10:30 та щоп"ятниці о 14.30 на каналі "1 Діловий".

 

Для тих, хто не зміг подивитись передачу в ефірі телеканалу, вона буде доступною на нашому офіційному Youtube-каналі.


Версия для печати

Назад к списку