Гаряча телефонна лінія:
(044) 288 21 98
замовити дзвінок

 

    Всі наші ваканcії:
 

                                                                                                                    перейти до всіх вакансій >>

 

 

     Гарячі вакансії:
     ___________________________________________________________________________________________________

 

         

         

 

 

     Вiдгуки спiвробiтникiв про нас:
     ___________________________________________________________________________________________________

 

 
Даценко Олександра Євгеніївна
Керівник відділень побудови та розповсюдження
 
"Чому моя компанія номер 1? Тому що по-іншому й бути не може.
Ви десь бачили компанію з такою метою як у нас? «Покращити якість життя пенсіонерів»... «Та яка там якість життя у наших пенсіонерів? Їхнє життя вже нічого не змінить» – скажете ви. І можна годинами обговорювати, які ж погані політики, радянський менталітет і що в Україні всі пенсіонери не живуть, а виживають. А можна просто взяти й зробити неможливе.
Колись двоє молодих людей, Михайло і Богдан, створили команду мрії, яка вже 13 років покращує якість життя пенсіонерів по всій Україні.
Коли я прийшла працювати в компанію, то дуже довго намагалася розібратися і зрозуміти, як же все відбувається. Сотні питань і сумнівів були постійно в моїй голові.
Потім мене взяли у відрядження до Харкова, організовувати захід для наших підопічних. І те, що я побачила, було для мене шоком: в кафе почали заходити вони – гарні, з макіяжем і зачіскою, в кращому вбранні, з щасливими очима та усмішками – наші підопічні. Вони не знали мене особисто, але підходили, дякували за те, що я є частиною цієї компанії. Мене це вразило до глибини душі.
Після цього я зрозуміла, що хочу бути не просто «співробітником, який бере участь в житті компанії». Я хочу бути причиною і покращити якість життя кожного пенсіонера! Вони заслуговують на щастя. А ми його їм подаруємо!"
 
 
 
Донецька Марина Юріївна
Керівник фінансового відділення
 
"Я знаю, що моя компанія №1 для мене і для багатьох, слава Богу, дуже багатьох людей похилого віку.
Сьогодні більшість людей і всіх політиканів нашої країни поглинула гонитва за накопиченням капіталів, забезпеченням власних потреб. Вони всі забули про найбільш вразливу, але найбільш гідну поваги частину населення – наших бабусь і дідусів.       І в цей час засновники моєї компанії та кожен співробітник зокрема щодня покращують якість життя літніх людей, які вже довірились нам – наших підопічних!
 
Як саме ми це робимо:
1) підтримка в будь-яких питаннях і ситуаціях 24/7 (гаряча лінія);
2) якісний і такий необхідний догляд: придбання продуктів і медикаментів, спілкування, що надихає до життя (наші щирі й турботливі доглядальниці);
3) своєчасно відправлене щомісячне грошове утримання (надбавка до пенсії);
4) передані показники побутових лічильників;
5) сплачені комунальні послуги;
6) проведені ремонти техніки, сантехніки тощо;
7) оформлення субсидії;
8) наданий транспорт і супровід до медичних установ і фінансових організацій;
9) захищені права в судах (нашим юридичним підрозділом).
І цей список можна ще продовжувати…
Я впевнена в наших благородних вчинках і не з чуток, а з численних життєвих ситуацій, які вже при мені відбувалися з нашими підопічними. Знаю, що наша команда – один з небагатьох шансів на гідну старість для людей поважного віку!"
 
 
 
 
Гаєвська Юлія Валентинівна
Начальник відділів просування та розуміння
 
"Центр «Пенсіон» – це компанія номер 1. Без пафосу й перебільшення. 
Яка ще інша компанія в Україні дбає про пенсіонерів? Про тих, кому ніхто не допомагає? Хто надає реальну допомогу? Так, це бізнес, не благодійність. Але це нелегкі гроші. Це важка щоденна праця. Це робота, яка проходить всередині кожного співробітника. Байдужий – той, хто не готовий допомогти – не залишиться в цій команді. В команді номер 1.
Отже, «Пенсіон» — це:
- єдина компанія, яка надає реальну систематичну допомогу пенсіонерам;
- компанія, яка всіляко підтримує і вітає навчання своїх співробітників, цілеспрямовано розвиває їх;
- єдина компанія, яка ставить перед собою за мету поліпшення якості життя пенсіонерів і реалізує її кожен день;
- компанія, яка постійно генерує нововведення, створює нові можливості для пенсіонерів і використовує передові інструменти, щоб оптимізувати процес управління всієї роботою компанії;
- компанія, керівництво якої являє собою приклад шанобливого й дбайливого ставлення до людей похилого віку;
- компанія, яка вже допомагає людям самим своїм існуванням;
- компанія, яка створила цивілізований ринок допомоги пенсіонерам в країні, в якій ніхто нікому не потрібен;
- компанія, яка не пристосовується, а створює умови для своєї роботи;
Можна продовжувати. Але не потрібно. Я пишаюся, що працюю в Центрі «Пенсіон».
Дякую всій команді. Спасибі Михайлу Миколайовичу та Богдану Валерійовичу, що ви побудували й благословили в добру путь цей корабель «Пенсіон»!"

 

 
Кукшинов Костянтин Олександрович
Менеджер по роботі з інвесторами
 
"Чому моя компанія номер 1? А покажіть мені того, хто зробив більше!
Ми живемо в сучасних реаліях, в реаліях, де від пенсіонерів відвернулися не тільки політики, соцслужби, родичі, а й рідні діти. Вони нікому не потрібні, НІКОМУ.
Я працюю в компанії вже майже 5 років. Я підписав сотні договорів і чув сотні історій пенсіонерів, які все життя працювали на державу, яка, в підсумку, прирекла їх на існування в злиднях.
А що у нас?
По-перше, вони отримують велику разову виплату. По-друге, вони отримують щомісячну надбавку до пенсії. По-третє, ми оплачуємо їхні комунальні послуги в повному обсязі. По-четверте, ми надаємо доглядальницю, майстрів з дрібного ремонту, водія та інше. Тепер вони не витрачають більшу частину пенсії на оплату комуналки, а, відповідно, більше грошей залишається на себе.
Я часто даю гроші людям в переходах, і мені кажуть, що це мафія та насправді вони багатші за мене, це бізнес... Так, можливо! Але я краще помилюся в цю сторону, ніж не надам допомогу тому, хто дійсно її потребує, і, так чи інакше, я зроблю людину щасливішою, хоча б на 1 хвилину…
Коли я бачив, що пенсіонери починали сумніватися в правильності вибору, я говорив: «Дайте відповідь тільки на одне питання: з нами краще, ніж без нас?»
Візьміть в руки 100 гривень – це багато чи мало? Так, це небагато, але якщо ви їх приберете, то залишиться тільки порожня долоня…
Так і у нас, нехай ми не робимо наших підопічних багатіями, але ми реально покращуємо якість їхнього життя не на словах, а на ділі.
Ви скажете, що «Пенсіон» робить мало? Тоді повторю своє питання – чи назвете ви того, хто зробив більше?"
 
 
 
Шундрик Тетяна Петрівна
Менеджер з розуміння
 
"Чому моя Компанія № 1? Бо я б не працювала в компанії №2, 3, 4... Хто знає математику, хто знає тлумачення слова «лідер», той розуміє, що номер 1 – це найкращий, неповторний, такий, що не має аналогів. №1 – це найвища якість, найкращі знання і, звичайно, той, хто вміє використовувати все це якнайкращим чином... Я гадаю, далі продовжувати не варто.
А якщо по суті, то наша компанія – єдина в Україні, яка піклується про краще життя тієї категорії населення країни, на яку «начхати» всім – насамперед державі, бо ж пенсіонерів сьогодні більше, ніж населення працездатного віку. Про тих, на кого «начхати» родичам, бо ніхто не хоче «тягти» на собі всі потреби рідної людини, мотивуючи це відсутністю вільного часу, коштів... І як прикро, що рідні люди мають совість сказати про це... Що не кажіть, а виховання, соціум, вплив другої половини – це тільки відмовки! В серці має бути та іскорка, яка змушує сльози виступати на очах, коли ти бачиш бабусю, яка, стоячи на колінах просить копієчку на кусочок хлібця... або дідуся, який в магазині на касі відкладає 1 яблуко, яким вирішив себе побалувати, бо не вистачає йому коштів на пів батона й те ж саме яблуко... До чого я це? А до того, що той, хто це бачить і в кого серце розривається на шматки, тільки той може допомогти, підказати, порадити, як вийти з такого стану.
Вже дванадцять з половиною років я працюю в цій компанії. Були пропозиції компаній № 10, 109, але НІ! Бо я чітко й твердо впевнена, що тільки моя компанія забезпечить допомогою, турботою, опікою того, хто цього потребує на 100%, а може й на всі 200%. Бо тільки в нашій компанії працюють відповідальні, порядні, чесні, турботливі, співчутливі, добрі люди, які мають «іскорку» в серці та за будь-якої погоди, за будь-яких обставин, за будь-які кошти допоможуть своєму підопічному, а не скажуть: «немає часу». Бо тільки в нашій компанії найкращі керівники, які ретельно підбирають персонал, знають, вміють і ведуть свою команду до цілі нашої компанії – покращення якості життя пенсіонерів України, і той, хто має інші цілі – працює не у нас!
А підтвердженням тому, що ціль компанії досягається, є відгуки й слова вдячності наших підопічних, їхні рекомендації своїм друзям, рідним, близьким, які свого часу сумнівалися відносно «порядності» нашої компанії та «гарантії», що все буде добре. 
Дуже приємно спостерігати, як змінюється життя підопічних в кращу сторону й відчувати, що саме ти підказав, допоміг прийняти даний вибір. Люблю свою роботу й свою Компанію!"