Гаряча телефонна лінія:
(044) 288 21 98
замовити дзвінок

Наші послуги

Наша робота полягає в допомозі при підготовці і підписанні договорів довічного утримання. Ми відповідаємо за пошук відчужувачів і набувачів, беремо на себе весь процес підготовки правовстановлюючих документів, здійснюємо повний юридичний супровід договорів. 
Також займаємося соціальними проектами, орієнтованими на літніх людей. На наші соціальні та розважальні заходи ми запрошуємо не лише Підопічних, що вже підписали договір, але також літніх самотніх людей, що цікавляться такою можливістю.
 
Вже не один рік ми співпрацюємо з Радою ветеранів Києва та столичним Комітетом інвалідів, причому співробітництво наше вже кілька років підтверджено відповідним договором. Наші спільні проекти починаються з організаційної роботи на рівні міських і районних рад. Однак велику увагу ми приділяємо безпосередньо контактам з первинними та районними організаціями. На щастя, ми знайшли з їхнього боку повну підтримку і розуміння. Представники як міських, так районних і первинних організацій Києва вже давно стали постійними учасниками наших акцій. Деякі заходи - конференції, семінари, лекції - регулярно проводяться Центром «Пенсіон» для того, щоб допомогти розібратися в тому, що таке договір довічного утримання. Завдяки такій просвітницькій роботі все більше людей знає про можливості підписати договір довічного утримання і розуміють, що Центр «Пенсіон» є надійним партнером для здійснення такого рішення.
 
Ми цінуємо повагу і довіру громадських організацій і сподіваємося на подальшу співпрацю, адже завдяки йому ми можемо забезпечити повноцінне життя пенсіонерам, які опинилися в числі малозабезпечених і нужденних.

Ми працюємо з проактивними пенсіонерами, що готові розглядати роботу для пенсіонерів, в тому числі роботу на дому, як спосіб підвищення власного доходу, але за станом здоров'я не завжди можуть це робити.
 
Значна частина роботи Центру «Пенсіон» - благодійні проекти: 

• Участь у святкуваннях Дня Перемоги 9 травня в госпіталі інвалідів ВВВ та Збройних Сил;
• Програма «П'ятдесят», в рамках якої понад 1 800 самотніх киян півроку отримували адресну фінансову допомогу;
• Підписка для понад 3 000 незаможних пенсіонерів на газету «Помічник пенсіонера»;
• Вечори відпочинку «Для тих, кому за шістдесят»;
• Постійна акція «Привітай того, кого ніхто не вітає», яка передбачає адресну допомогу для літніх людей, у яких немає родичів, у святкові дні, коли самотність відчувається особливо гостро.
 

Діяльність центру зосереджена не тільки у Києві. У Харкові, як і в Києві, є офіс Центру.

У цьому місті, як і в Києві, регулярно проводяться засідання Клубу «Пенсіон», на які обов'язково приїжджає керівництво центрального офісу.
 
 
 
 
 
 
 
 

Ключові слова: послуги для пенсіонерів, допомога пеніонерам, работа для пенсионерам в киеве, работа для пенсионеров инвалидов в киеве, работа для пенсионера в киеве