Гаряча телефонна лінія:
(044) 288 21 98
замовити дзвінок

Наші Підопічні

Як проводять час пенсіонери?
Чи є у них захоплення?
Чи можуть сходити на концерт, чи зустрічаються з друзями?

Де можуть зустріти нових цікавих співрозмовників, можливо навіть знайти супутника життя?
 

На ці питання легко дадуть відповідь Підопічні Центру «Пенсіон», які стали членами нашого однойменного Клубу. Ідея його створення виникла, коли ми зрозуміли, що самотнім пенсіонерам нікуди піти, у них немає можливості приємно проводити час у соціумі. Адже коло знайомих дуже маленьке, а нові знайомства в літньому віці завести доволі складно.
 
З 2009 року ми регулярно, кілька разів на рік, проводимо зустрічі Клубу «Пенсіон». Деякі - до свят (наприклад, до 23 лютого, 8 Березня, Дня Перемоги або Нового року), а деякі - просто для того, щоб зустрітися, провести разом час, поспілкуватися. Чудовою традицією стали наші прогулянки на теплоході по Дніпру. В одну з них ми навіть зробили висадку на острів Великий, щоб пригоститися юшкою та шашликом. Їх, до речі, готували співробітники «Пенсіон» своїми руками. Ще одне улюблене нами місце для зустрічей - заповідна Пуща-Водиця. Тут нас не раз благословляв священик православної церкви. Саме в Пущі-Водиці відбулася посвята керівників і співробітників Центру «Пенсіон» в козаки і козачки. Представники козацтва, як і керівництво Ради ветеранів Києва та Київського міського комітету інвалідів, завжди бажані гості на клубних зустрічах.
 
 

 
Засідання нашого Клубу - це не просто розвага (хоча розважаються всі від душі!). Це можливість поспілкуватися, обговорити свої проблеми, дізнатися, як живуть інші, який вихід знайшли з важкого матеріального становища. Пенсіонери, які роздумують, чи підписати їм договір довічного утримання, можуть задавати будь-які питання тим, хто вже довірив «Пенсіону» своє майбутнє. Під час зустрічей на великому екрані ми завжди демонструємо фільми про попередні засідання Клубу, і багато хто із задоволенням знаходить себе серед телевізійних героїв.
 
Природно, ми не можемо залишити без уваги і творчість наших Підопічних. Хтось співає, хтось танцює, хтось пише вірші, хтось вишиває...
На зустрічах Клубу «Пенсіон» є прекрасна можливість показати свої таланти, почитати власну поезію, виконати пісню. Багато Підопічних і пенсіонерів користуються цим шансом. Адже творчість для того й існує, щоб ділитися з іншими!
 
 
 
 
 
 
 
 
22.01.2018

"Миру і злагоди! Успіху, здоров'я і щастя!". Більше дивіться у відео-привітанні з 10-річчям Центру "Пенсіон" від нашої підопічної .

22.01.2018

Цього року Центру "Пенсіон" виповнилося 10 років, а нашому підопічному виповнюється 90! Дивіться звернення Ігоря Миколайовича у відео. 

22.01.2018

Дивіться відео-привітання та слухайте вірші нашої талановитої підопічної Галини Степанівни Харчук.

1 2 3 4 5 6 >